VITÉZI REND

HÍREK
ÁLLOMÁNYTÁBLA
MÉDIA
A VITÉZI REND
 • Eszmeiség
 • Mérlegek
 • Alapadatok
 • Történet
 • Törvények
 • Vitézi nagyjelvény
 • Vitézi oklevél
 • Vitézi telek
 • Vitézi cím használata
 • Kitüntetések
 • Jogi nyilatkozat
 • Tagfelvétel
 • Örömhír
EGYESÜLÉS
 • Felhívás
 • Egyesülési dokumentumok
HORTHY MIKLÓS
 • A Horthy család
 • Gondolatok Horthy Miklósról
KATASZTRÓFAVÉDELEM
KARITATÍV CSOPORT
HADISÍR GONDOZÁSA
HAGYOMÁNYŐRZŐ CSOPORT
SZOBORÁLLÍTÁS
 • Támogatás
 • Eddigi támogatók
 • Cikkek
 • Spende
 • Donation
TISZTSÉGVISELŐINK
 • Magyarország
 • Felvidék
 • Délvidék
 • Erdély
 • Kárpátalja
 • Egyesült Államok
 • Egyesült Királyság
 • Kanada
 • Németország
 • Skandinávia, Benelux Államok
GALÉRIA
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • Archív képek
 • Képeslapok
 • Október 23.
 • Vitézavatás
ÉVES TERV
 • Bandérium
 • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
 • Csongrád
 • Erdély
 • Hajdú Bihar
 • Jász-Nagykun Szolnok
 • Pest
VITÉZEK
 • Akikre büszkék vagyunk
 • Hadak útjára léptek
 • Híres vitézek
 • Vitézek névsora 1921-1945
SEGÍTSÜK EGYMÁST
EGYÉB
 • Ajándéktárgyak
 • Levelek
 • Média
 • Versek, nóták
 • Vitézek Lapja
 • Vitézi Híradó, Hírmondó
HADAK ÚTJÁRA LÉPTEK
 • 2015
 • 2016
 • 2017
KAPCSOLAT


 TÁBORILELKÉSZ HÍREI

 ESEMÉNYNAPTÁR
<<  2017. november  >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 KERESÉS
 

 HÍRLEVÉL


Doni megemlékezés Kisbéren  

2016.01.17  Kisbéren a Római Katolikus Nagyboldogasszony Plébánia templomban ünnepeltül idén már nyolcadszor a kezdeményezésemre létrehozott központi ünnepséget a Doni áttörés Kisbéri elesettjeinek emlékére 2009-ben egy emlékzászlót adományoztunk a településnek az elesett katonáink emlékéreMinden évben vendégeket hívunk az eseményre.Idén már második éve a Mikecz Bandérium katonai hagyományőrzői látják el az emlékzászlóval való tisztelgést.Ebben az évben ünnepli egyesületünk a Perczel Mór Honvéd Hagyományőrző alakulásának 10.évfordulóját amit emléklapokra átadásával tettünk emlékezetesebbé egyesületünket segítő személyek részére.


Vendégünk volt a Bajtársi Egyesületek Országos Szövetsége aki Bajkai Csaba esperesplébános úrnak elismerő oklevelet adományozott a Doni áttörés ünnepség sorozat támogatásáért.A Vitézi Rend részéről elismerő oklevél átadására is sor került Sinkovicz Zoltán polgármester úr részére.a templomi ünnepség után a megemlékezés folytatódott a templomkertben lévő világháborús emlékműnél.
Itt a polgármesteri köszöntő után Molnár Balázs emlékezett a kisbéri eseményekre,majd egy versem elszavalása után koszorúzás és gyertya gyújtással emlékeztünk közösen.Jövőre a tiszteletteljes megemlékezést folytatjuk...
vitéz Békási Imre központi székkapitány


 
© 1992-2013. Vitézi Rend